Profesjonalna fotografia ślubna

Każda para nowożeńców marzy o tym aby ich ślub został zarejestrowany przez profesjonalnego filmowca i fotografa. Niebanalne i klimatyczne zdjęcia są cudowną pamiątką z uroczystości zaślubin. Dobry fotograf uchwyci najważniejsze momenty z waszego ślubu i wesela, zwracając uwagę na detal i ulotność chwili. Fotografia jest cudowną sztuką zatrzymywania czasu i wspaniałą pamiątką na długie lata. Przechowywane  zdjęcia przez długi czas będą przywoływać wspaniale spędzone chwile, przekazywane niejednokrotnie z pokolenia na pokolenie, wizualizują wyobrażenie o minionych czasach i dawnych tradycjach.

Dlatego tak ważne jest by każda Młoda Para miała profesjonalnie zrobioną sesję zdjęciową. Zdjęcia umieszczone w pięknym albumie, przez długie lata będą przywoływać cudowne, jedyne w swoim rodzaju, a przede wszystkim najważniejsze wydarzenie z życie małżeństwa.

Profesjonalny fotograf zaoferuje nam:

  • sesję ślubną w kościele

  • zdjęcia podczas zabaw weselnych

  • sesję w plenerze

  • sesję studyjną

O ile dwie pierwsza sesje odbywają się w dniu ślubu, pozostałe zwykle robi się dzień lub kilka dni później. Dawniej fotografie w studiu i w plenerze robiło się w dniu ślubu, tuż po zjedzeniu obiadu, obecnie jednak rezygnuje się z tego i odkłada się zdjęcia na później. Większość par doszło do wniosku, że zostawianie gości samych jest nietaktem. Utrudnieniem może być fakt, że na taką sesję tydzień po ślubie trzeba znów powtórzyć proceder z wizażem Pary Młodej, ale czego się nie robi dla wspaniałych wspomnień?

Profesjonalny fotograf ustali z nami jaki klimat mają mieć wykonane zdjęcia. Zaoferuje fotografię w sepii, czarno-białą, lub kolorową, albo gustowną mieszankę każdego rodzaju. Ponadto Młoda Para może wybrać wielkość zdjęć, rodzaj papieru fotograficznego, oraz album.

Popularne staje się wysyłanie fotografii Młodej Pary gościom. Dlatego często Młodzi fotografują się z zaproszonymi na tę okazję, osobno z rodzicami, teściami, świadkami, druhnami. Często też robi się zdjęcia grupowe, czyli wszystkich zaproszonych, oraz z grupą znajomych, czy rodziną. Obowiązkowo sfotografowany musi zostać tort oraz niezwykłe ślubne obrączki.

Dodaj komentarz