Najpopularniejsze wzory obrączek

Absolutnym niezbędnikiem ślubu, czy to kościelnego czy cywilnego są obrączki. To nie tylko bardzo ważny symbol małżeński, to także niemy świadek ślubu i dowód, że ma się męża, czy żonę. Na rynku dostępnych jest całe mnóstwo wzorów i kolorów, od klasycznych po bardziej wyszukane. Znajdziemy obrączki z białego i żółtego złota, gładkie, grawerowane, ostatnio coraz modniejsze wykładane kamieniami szlachetnymi i sztucznymi. Wystarczy zgłosić się do dobrego jubilera, gdzie można będzie wybrać obrączki z gotowej oferty lub złożyć zamówienie na wyjątkowy projekt obrączek.

Miły gestem małżonków będzie wygrawerowanie daty ślubu i imion małżonków na obrączkach. Fantazyjne pomysły współczesnych Młodych Par sięgają daleko, niektórzy graweruj na obrączkach zamiast imion, ksywki, albo cytaty o miłości, bądź takie, które kojarzą im się z jakimś ważnym momentem w życiu.

Bardzo ciekawe i popularne ostatnio są obrączki wykonane z dwutonowego złota, czyli połączenie białego złota z żółtym, najczęściej matowe. Częste są także grawerowane zdobienia na zewnętrznej części obrączki, lub wykładane szlachetnymi kamieniami. Wśród nich najbardziej znane są: agat, ametyst, bursztyn, topas, bursztyn, diament. Najpopularniejszymi producentami w Polsce, którzy najczęściej stosują w swojej biżuterii kamienie naturalne to: APART i KRUK. To godne polecania marki, które przykładają największych starań by biżuteria ich marki była wykonana z najwyższej jakości materiałów, według projektów mistrzów jubilerstwa, co uczyni ją niepowtarzalną i ekskluzywną.

Wybór obrączek należy dobrze przemyśleć, to w końcu pamiątka, którą nosić na palcu będziemy przez całe życie. Na szczęście biznes jubilerski wychodzi naprzeciw naszym oczekiwaniom, co sprawia, że każdy znajdzie dla siebie odpowiedniej wielkości krążek, trafiający w indywidualny gust. Kiedy już wybierzemy jubilerskie dzieła przychodzi czas na zapraszanie gości. W tym celu koniecznie musimy wybrać modne i eleganckie zaproszenia.