Ciekawa dekoracja sali weselnej

Marzeniem każdego nowożeńca są udany i niezwykły ślub ale także dobra zabawa, która zapadnie w pamięć zarówno Młodej Parze jak i zaproszonym gościom.

Wybór sali i zatrudnienie profesjonalnej orkiestry muzycznej jest priorytetem, jeśli chcemy żeby wesele było udane. Kiedy lokal mamy już zarezerwowany warto od razu pomyśleć o jego dekoracji. W tym przypadku mamy dwa rozwiązania, możemy udekorować salę we własnym zakresie lub zwrócić się do profesjonalnej firmy zajmującej się dekoracją.

Wygląd lokalu, jego koncepcja kolorystyczna, dobór odpowiednich materiałów i zagospodarowanie przestrzeni aby wszystko stanowiło sensowną całość, nie jest łatwe. Profesjonalna firma może Cię w tym wyręczyć, znajdzie dla Ciebie rozwiązanie, które dopasuje do Twojego gustu i jednocześnie będzie idealnie komponować się z salą.

W skład profesjonalnej i kompleksowej dekoracji wchodzą:

  • dekoracja sufitu i ścian

  • dekoracja miejsca Państwa Młodych

  • dekoracja stołów dla gości

Do wystroju używa się najczęściej różnokolorowych balonów, tkanin (satyna, tiule), kwiatów żywych oraz sztucznych, a także różnych gotowych ozdób i światełek. Ważną sprawą jest troska o dobrą organizację. Aby uniknąć zamieszania można przygotować karteczki z nazwiskami gości, które umieszczamy na stole przy wybranym przez nas miejscu. Studio dekoratorskie zaproponuje nam wszystko co niezbędne podczas dekorowania sali, dlatego warto skorzystać z ich usług. Dzięki temu zaoszczędzimy czas i unikniemy wpadek.

Przy okazji wystroju lokalu trzeba pomyśleć o dekoracji samochodu, lub innego środka transportu, którym pojedziemy do ślubu i na wesele. Nie zapominajmy o przystrojeniu kościoła. Te czynności możemy zlecić tej samej firmie dekoratorskiej. Wówczas wygląd sali, auta i kościoła świetnie się ze sobą zgrają.

Pięknie wykonana dekoracja zarówno lokalu, samochodu, czy kościoła z pewnością pomoże zbudować niezwykłą atmosferę tego wyjątkowego dnia zaślubin. Udekorowane stoły – zaczynając od obrusów i serwetek, przez świeczniki, aż do kompozycji florystycznych, stanowiących niewątpliwie najważniejszą ozdobę stołu – zachęcą zaproszonych gości do zajęcia przy nich miejsca. Cudownie ozdobiona sala zaprosi do zabawy i tańców do białego rana. A wspaniałego samochodu pozazdrości niejedna osoba. Gwarancją udanego wesela jest także oprawa muzyczna.